ThE BesT InFeRNaL-zOn3-=[PgL]=-
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


ThE BesT InFeRNaL-zOn3-=[PgL]=-
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 BAncurII :))

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
hy2RoG3N
Admin
hy2RoG3N


Mesaje : 217
Data de înscriere : 05/06/2008

BAncurII :)) Empty
MesajSubiect: BAncurII :))   BAncurII :)) Icon_minitime1Vin Iun 06, 2008 3:02 pm

Ia zine si noua un banc sa radem
Sa te vad de ce esti in stare :->
Sus In jos
http://www.cs-pgl.forum.st
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

BAncurII :)) Empty
MesajSubiect: Re: BAncurII :))   BAncurII :)) Icon_minitime1Dum Iun 08, 2008 3:18 am

Soldații americani, japonezi și somalezi se întreceau la tras cu tunul.
Americanii:5800 m.
Japonezii:10000 m.
Somalezii:10 m.
După ce au tras somalezii, generalul
japonez îi spune somalezului:
- Bine, mă, numai 10 m?
- Dacă ești mai tare, hai tu și suflă-n țeavă. lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

BAncurII :)) Empty
MesajSubiect: Re: BAncurII :))   BAncurII :)) Icon_minitime1Dum Iun 08, 2008 3:19 am

Invitat la școală, generalul vorbește copiilor despre eroismul ostașilor români în 1944, în luptele din pădurea Băneasa.
- În ziua de 15 august 1944 am bătut la nemți de s-au căcat pe ei...
- Domnule general, vă aud copiii, fiți atent, zice profesoara.
- Lăsați, doamnă, să știe copiii adevărul istoric! A doua zi, nemții s-au regrupat, tunuri, etc. și ne-au bătut de ne-am căcat pe noi...
- Dom' general, copiii...
- Lăsați, doamnă, să știe copiii. În fine, după o săptămînă, a venit la noi pădurarul și ne-a zis: "Ia mai cărați-vă de-aici, derbedeilor, că mi-ati umplut pădurea de căcați!" cat cat cat cat cat lol! lol! lol! scratch
Sus In jos
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

BAncurII :)) Empty
MesajSubiect: Re: BAncurII :))   BAncurII :)) Icon_minitime1Dum Iun 08, 2008 3:20 am

Într-o tabără militară din India sosește un nou comandant. La o primă inspecție, totul părea în regulă, cu excepția unui singur lucru. Lîngă un pom, era legată o cămilă. Întrebînd pentru ce e cămila, unul din soldați îi explică că barbații se mai simt singuri uneori și, neavînd femei în preajmă, folosesc cămila. Comandantul lasă lucrurile așa și, peste cîteva săptămîni, le ordonă să aducă cămila în cortul lui.
Peste vreo oră, comandamtul apare ridicîndu-și pantlonii și spune:
- Deci așa o faceți voi, soldații!
Unul dintre soldați răspunde:
- Nu, de obicei ne suim pe ea și mergem în sat! study lol! lol! lol!
Sus In jos
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

BAncurII :)) Empty
MesajSubiect: Re: BAncurII :))   BAncurII :)) Icon_minitime1Dum Iun 08, 2008 2:41 pm

Un preot locuia langa o manastire si avea 10 gaini si un cocos.
Cocosul din cand in cand disparea, dar aparea pana seara. Ultima data cand a zburat nu s-a mai intors si preotul, primul lucru duminica in biserica, a intrebat lumea:
- As vrea sa stiu daca cineva are un cocos?... si toti barbatii s-au sculat in picioare...
- Nu, nu, nu, am vrut sa intreb daca cineva a vazut un cocos?...si toate femeile s-au sculat in picioare...
- Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau sa stiu daca cineva de aici a vazut un cocos care nu-i apartine?... si jumatate din femei s-au sculat in picioare...
- Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau sa stiu daca cineva a vazut cocosul meu?... si toate maicutele s-au sculat in picioare. lol! lol!
Sus In jos
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

BAncurII :)) Empty
MesajSubiect: Re: BAncurII :))   BAncurII :)) Icon_minitime1Dum Iun 08, 2008 2:43 pm

Un preot catolic, unul ortodox si un rabin discuta despre gestionarea banilor primiti de la credinciosi.
Preotul catolic:
- Eu am o metoda foarte eficienta. Trag o linie cu creta pe jos si arunc banii in aer. Ce cade in stanga e pentru Dumnezeu si Biserica, ce cade in dreapta e pentru mine.
Preotul ortodox:
- Eu desenez pe jos un cerc. Banii ii arunc in sus; ce cade in cerc e pentru Dumnezeu si Biserica, ce cade in afara e pentru mine.
Rabi:
- La mini e cel mai simplu. Eu arunc banii in sus. Dumnezeu opreste ce-i trebuie, ce cadi inapoi e pentru rabi... pig pig pig pig pig
Sus In jos
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

BAncurII :)) Empty
MesajSubiect: Re: BAncurII :))   BAncurII :)) Icon_minitime1Dum Iun 08, 2008 2:45 pm

Sa vedem cat de destepti sunteti:
Trei barbati se duc la un hotel unde tariful este de 30 euroi camera pe noapte. Fiecare barbat plateste cate 10 euroi.
Receptionera realizeaza ca o camera costa doar 25 euroi, asa ca roaga unul dintre angajati sa se duca sa le returneze 5 euroi celor 3 barbati.
Angajatul nestiind cum sa imparta cei 5 euro la 3 barbati, hotaraste sa dea inapoi fiecaruia cate un euro, iar el sa-si pastreze restul de 2 euroi.
Asa ca fiecare barbat primeste inapoi cate un euro, de aici rezultand ca fiecare a platit pentru camera 9 euro, in total (9 euro x 3 barbati) 27 euroi.
Adunand cu cei 2 euro ce i-au ramas angajatului, totalul este 29 dolari.
Unde este un euroi? elephant study study study study study study study scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
Sus In jos
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

BAncurII :)) Empty
MesajSubiect: Re: BAncurII :))   BAncurII :)) Icon_minitime1Dum Iun 08, 2008 2:48 pm

Un iluzionist lucra pe un vapor. In fiecare saptamana dadea o reprezentatie. De fiecare data spectatorii erau altii, asa ca isi permitea sa face mereu aceleasi scamatorii.
Singura problema era papagalul capitanului, care incetul cu incetul a inceput sa priceapa care sunt trucurile. Si, la un moment dat, s-a apucat sa dezvaluie secretul in mijlocul fiecarei reprezentatii:
- Aaaa, uitati, nu e aceeasi palarie!
- Aaaa, uitati, florile sunt ascunse sub masa!
- Aaaa, uitati, are ascunse niste carti in maneca!... si asa mai departe.
Iluzionistul se enerva de fiecare data, dar n-avea ce face. La un moment dat vaporul se scufunda, supravietuind doar iluzionistul si papagalul.
Timp de cateva zile, plutind fiecare pe o scandura, s-au privit plini de dusmanie, fara sa scoata vreun cuvant. Pana la urma, papagalul zice:
- OK, ma dau batut. Unde e vaporul? Basketball Basketball Basketball Arrow
Sus In jos
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

BAncurII :)) Empty
MesajSubiect: Re: BAncurII :))   BAncurII :)) Icon_minitime1Dum Iun 08, 2008 2:51 pm

Am citit ca tutunul dauneaza si... m-am lasat de fumat!
Am citit ca alcoolul dauneaza si... m-am lasat de baut!
Am citit ca sexul dauneaza si... m-am lasat de... citit! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

BAncurII :)) Empty
MesajSubiect: Re: BAncurII :))   BAncurII :)) Icon_minitime1Dum Iun 08, 2008 2:53 pm

Un calator ajunge la hanul "Gheorghe & Balaurul". Bate la usa, i se intredeschide si o figura feminina intreaba:
- Ce vrei?
- As dori sa innoptez la han si daca ati avea si o farfurie cu mancare...
- Nu avem!
Si i se tranteste usa in nas.
Bate din nou la usa, i se intredeschide si aceeasi figura feminina intreaba:
- Ce vrei?
- N-as putea sa vorbesc si cu Gheorghe? affraid affraid affraid affraid affraid
Sus In jos
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

BAncurII :)) Empty
MesajSubiect: Re: BAncurII :))   BAncurII :)) Icon_minitime1Dum Iun 08, 2008 2:55 pm

De ce????
- De ce poate sosi acasa o pizza comandata, mai repede decat ambulanta?
- De ce lumea comanda un cheesburger dublu, o portie mare de cartofi prajiti si o cola light?
- De ce putem gasi un loc de parcare rezervat pentru handicapati in fata patinoarelor?
- De ce sucul de lamaie este facut din arome artificiale si detergentii de vase se fac cu lamai adevarate?
- De ce pentru a inchide programul Windows, trebuie apasat mai intai pe "START"?
- De ce se sterilizeaza acul serigii inainte de eutanasie?
- De ce daca zborul avioanelor este din ce in ce mai sigur, aeroportul se numeste "terminal"
- De ce apasam mai puternic pe tastatura telecomenzii atunci cand bateriile sunt pe sfarsite?
- De ce se spala prosoapele, daca e de presupus ca atunci cand ne stergem ar trebui sa fim curati?
- De ce pilotii kamikaze purtau casca de protectie?
- Cum ajung sa fie puse panourile cu inscriptia "INTERZIS A CALCA IARBA" in mijlocul peluzei?
- Atunci cand omul a descoperit ca vaca da lapte, ce cauta el de fapt in acel moment?
- Daca un cuvant este scris gresit intr-un dictionar, cum ne dam seama?
- De ce desteptul ala de Noe nu a strivit cei doi tantari?
- Oare lucratorii de la fabrica de ceaiuri Lipton au pauza de cafea?
- De ce oile nu intra la apa cand ploua si lina da?
- De ce magazinele deschise 24 de ore din 24 au incuietori? affraid affraid affraid scratch scratch scratch
Sus In jos
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

BAncurII :)) Empty
MesajSubiect: Re: BAncurII :))   BAncurII :)) Icon_minitime1Dum Iun 08, 2008 2:57 pm

In spatele unei porti pe care scrie caine rau, se vede un catel mic si pufos.
- Cum de esti tu ma caine rau?
- Sunt lau ca nu pap tot laptele! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

BAncurII :)) Empty
MesajSubiect: Re: BAncurII :))   BAncurII :)) Icon_minitime1Dum Iun 08, 2008 3:00 pm

Pilotul unui avion catre turnul de control:
- Ma aflu la 700 km de pamant, la 1300 de m deasupra apei si mi se termina combustibilul. Astept instructiuni.
Turnul de control catre pilot:
- Repeta dupa noi: "Tatal nostru carele esti in ceruri...." lol! flower flower
Sus In jos
Continut sponsorizat





BAncurII :)) Empty
MesajSubiect: Re: BAncurII :))   BAncurII :)) Icon_minitime1

Sus In jos
 
BAncurII :))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ThE BesT InFeRNaL-zOn3-=[PgL]=- :: Sv -=[PgL]=- :: ExpriMaTe LibeR-
Mergi direct la: