ThE BesT InFeRNaL-zOn3-=[PgL]=-
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


ThE BesT InFeRNaL-zOn3-=[PgL]=-
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici...

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
hy2RoG3N
Admin
hy2RoG3N


Mesaje : 217
Data de înscriere : 05/06/2008

Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Empty
MesajSubiect: Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici...   Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Icon_minitime1Mar Iun 10, 2008 12:03 pm

Daca iti doresti sa ai admin pe Sv -=[PgL]=- posteaza aici ...si vom vedea noi...daca meriti sau nu ...dar Adminele nu se dau asa ca vrei thu
1 Trebuie sa sti cs
2 Sa nu folosesti coade Very Happy
3 Sa nu injuri pe sv ,ca-ti iau adminul;)
Sus In jos
http://www.cs-pgl.forum.st
florinus




Mesaje : 2
Data de înscriere : 11/06/2008

Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Empty
MesajSubiect: cerere admin   Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Icon_minitime1Mier Iun 11, 2008 6:12 pm

Sunt Ch@oS si vreau admin Very Happy
Sus In jos
alexxx




Mesaje : 2
Data de înscriere : 09/06/2008

Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Empty
MesajSubiect: Re: Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici...   Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Icon_minitime1Sam Iun 14, 2008 3:18 pm

Dak vrea shi io admin imi dati Very Happy:D:D mati vazut k jok bn nu jok cu coade shi nu injur pe sv:| deci Very Happy Wink e totul ok ? sau ink ma mai testati:D??? Basketball
Sus In jos
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Empty
MesajSubiect: Re: Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici...   Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Icon_minitime1Sam Iun 28, 2008 12:21 am

sal....daca sunt in alt clan conteaza?
scratch scratch scratch scratch scratch
....cred k joc destul d bn...de 6 ani.si fara cod:D..;Wink bounce bounce bounce bounce study dak e cv faceti un test:X ID ghosty_werewolf Very Happy app sunt gHOst...daca e cv imi dati un buzz:D I love you I love you
Sus In jos
hy2RoG3N
Admin
hy2RoG3N


Mesaje : 217
Data de înscriere : 05/06/2008

Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Empty
MesajSubiect: Re: Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici...   Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Icon_minitime1Sam Iun 28, 2008 12:25 am

BUZZ!!! ....Ti-am dat


poi ..bay ori joki in clanul ala ori in al nostru ....sau poti juca in ambele dar cand avem meci ...poi meci sa fie frate daca nu PHA......bine 1 meci ...hai 2 ...dar la treilea PHA de tot





cu stima : hy2RoG3N Razz
Sus In jos
http://www.cs-pgl.forum.st
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Empty
MesajSubiect: Re: Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici...   Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Icon_minitime1Sam Iun 28, 2008 6:19 pm

man poi nu in clan ma:-j asta e topicu de ADMIN nu? mai da uin buzz:)))
eu admin voiam;)
Sus In jos
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Empty
MesajSubiect: Re: Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici...   Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Icon_minitime1Sam Iun 28, 2008 6:21 pm

si in clan cum e....mere 2 deodata.?...vreau si eu...k la noi NU mai jucam prea multe:X:X=((=((=(( pierd antrenamentu....cand dai buzz vb noi;)
bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Sus In jos
hy2RoG3N
Admin
hy2RoG3N


Mesaje : 217
Data de înscriere : 05/06/2008

Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Empty
MesajSubiect: Re: Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici...   Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Icon_minitime1Sam Iun 28, 2008 6:27 pm

BuZZZ lol!

poi ba daca joki bine (fara coade te bag in clan Wink) ok3? sa te vad ce poti


king hy2RoGeN
Sus In jos
http://www.cs-pgl.forum.st
gHOst

gHOst


Mesaje : 23
Data de înscriere : 08/06/2008

Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Empty
MesajSubiect: Re: Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici...   Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Icon_minitime1Sam Iun 28, 2008 10:03 pm

cand facem proba?.....si de admin care e faza cu adminu?;Wink buzz p mess aq;)plz:X
Sus In jos
hy2RoG3N
Admin
hy2RoG3N


Mesaje : 217
Data de înscriere : 05/06/2008

Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Empty
MesajSubiect: Re: Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici...   Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Icon_minitime1Lun Iun 30, 2008 4:18 pm

poi facem proba dar .....pe 15 iulie ca atunci imi deschid sv din nou sa facem mukte meciurii ...:X:X:X ca avem meciurii mukte de jucat ......si adminul il primesti daca esti in clan dar ....app daca sti sa mai joki si cs asta este foarte imp Smile))
Sus In jos
http://www.cs-pgl.forum.st
Continut sponsorizat





Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Empty
MesajSubiect: Re: Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici...   Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici... Icon_minitime1

Sus In jos
 
Daca vrei admin pe SV -=[PgL]=- posteaza aici...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aici poti posta pentru a intra in clan...
» vreau si yo admin ;)
» PRObleme la server?
» comenzi ADMIN MOD
» COMENzii ADMIN MOD

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ThE BesT InFeRNaL-zOn3-=[PgL]=- :: Sv -=[PgL]=- :: Admin-
Mergi direct la: